Przygotowując prezent dla bliskiej osoby można wykazać się nie lada wyobraźnią i kreatywnością. Prezenty na dzień chłopaka np. książki lub perfumy dają pole do popisu, zwłaszcza tym, którzy lubią majsterkować. Kobiety często oczekują kwiatów i biżuterii. Mężczyznę można zaskoczyć czymś zupełnie odstrzałowym! Nie warto iść na łatwiznę i kupować rzeczy, które kosztują krocie. Oczywiście chłopak, którego chcemy obdarować, może marzyć o świetnym sprzęcie komputerowym, czy drogiej komórce, ale na pewno doceni prezent, który będzie własnoręcznie skonstruowany lub będzie po prostu unikatowy, ponieważ wygrzebany został w jakiejś tajemniczej księgarni albo sklepiku na przedmieściach. Rozejrzyj się, a na pewno znajdziesz miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkowe przedmioty idealne na prezent.

Poszukaj inspiracji 

Najważniejszym zadaniem przed zdecydowaniem, jakim prezentem obdarujesz chłopaka, będzie zastanowienie się, co właściwe by jego ucieszyło. Przypomnij sobie, czy przypadkiem nie wspomniał o jakimś swoim skrytym marzeniu w rozmowach z Tobą. Może chciał przeczytać jakąś konkretną książkę, może wybrałby się do kina na film ulubionego reżysera, a może marzy mu się zjedzenie jakiejś konkretnej potrawy lub deseru? Jeśli potrzebujesz inspiracji to koniecznie zajrzyj do Internetu i obejrzyj filmiki, w których często krok po kroku pokazane jest, jak przygotować fajne opakowanie na zakupiony bilet albo jak w ciekawy sposób podarować komuś słodycze. 

Przez żołądek do serca

Świetnym pomysłem na dzień chłopaka jest ugotowanie mu jego ulubionego dania. Tak jak w przypadku opakowywania słodyczy możesz mu sprezentować konkretne danie w ekstrawagancki sposób. Jeśli chłopak lubi pizzę możesz mu ją zrobić! Domowa pizza jest najlepsza. Możesz podać ją w charakterystycznym opakowaniu, które okleisz zabawnymi zdjęciami i tekstami. Kolejnym pomysłem jest zorganizowanie jedzenia w miejscu z dala od ludzi, gdzie świetnie ogląda się niebo, a wieczorową porą gwiazdy. To brzmi jak romantyczny piknik, ale dlaczego taka odrobina romantyczności miałaby się nie spodobać chłopakowi w ramach jego dnia?